מוצרי אל הרס - דיזות פריצה/שטיפה

תשאלו את כל מי שעבד אי פעם עם מכונת פריצה ושטיפה (או ביובית) בלחץ מים גבוה- מה החלק החשוב ביותר במערכת שלך? סביר להניח שהתשובה תהיה זהה אצל כולם- הדיזה.

על הדיזה עצמה

דיזות- למי שלא מכיר, הן החלק במערכת אשר גורם בפועל ללחץ המים הגבוה. המים אשר מוזרמים לצינור מהמשאבה מגיעים לדיזה בלחץ אך עם המון מרחב זרימה, לאחר כניסת המים לדיזה אשר בקצה הצינור, המים נדחסים דרך החרירים הקטנים אשר ממוקמים בדיזה בהתאמה מדויקת למטרתם (אחוריים לדחיפה, קדמיים לפריצה וצידיים לשטיפה). גודלם הקטן של חרירים אלו ביחס לזרימת המים הרבה גורם למים לצאת בלחץ גבוה- ככל שהחרירים קטנים יותר הלחץ יהיה גבוה יותר- ולהשלים את פעולת המערכת.

למה בהתאמה אישית?

דיזות מקצועיות מהונדסות בצורה מושלמת, כך שמיקום, גודל וכמות החרירים, כמו גם מבנה וגודל הדיזה, יותאמו באופן מושלם לעבודה הנדרשת ויגרמו לדיזה לבצע אותה באופן המהיר והאפקטיבי ביותר. מסיבה זו, חשוב במיוחד לוודא שהדיזה שברשותכם תהיה מותאמת בדיוק לספיקת המים, לחץ המים ואפילו אורך הצינור של המערכת או הביובית שברשותכם. 

כיום, קיימות דיזות ייחודיות לביצוע כמעט כל עבודה אפשרית אשר תדרשו לבצע, באם זה שטיפות פשוטות או קשות (הסרת שומנים, גריז או משקעים אחרים), פריצות סתימות חלקיות או מלאות בצנרת (כולל שורשים, אבנים וכדומה), הסרה מלאה של שורשים ואף פריצת וניקיון משקעי בטון מהצנרת. דיזות מתוחכמות שכאלו הן חלק חשוב ואינטגרלי מעבודת האל הרס בצנרות ביוב ואף מרזבים.

איפה ניתן לקנות דיזות מקצועיות?

חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים- טכנולוגיות אל הרס היא המשווקת המורשה והבלעדית בארץ של חברת ENZ, שוויץ, אחת החברות המובילות והנחשבות בעולם בייצור דיזות מתקדמות, ושל חברת ROM, הולנד, המתמחה בייצור דיזות קטנות (גם בייצור אישי), כאשר כל הדיזות הנמכרות על ידיה מותאמות במיוחד לנתוני המערכת אשר מספק הלקוח ולצרכי העבודה הספציפיים.

לוגו יצרן

תוצרת
USB-US

חברת USB-US בונים את הדיזות הטובות ביותר למעלה מ-25 שנה: מוצרי חברת USB-US מנקים טוב יותר תוך שימוש בפחות מים…
לוגו יצרן

תוצרת
Warthog

חברת Warthog אחת מהחברות הטובות בעולם לייצור דיזות אמינות המתאימות לעבודה מהירה ויעילה. החרירים המהונדסים המדויקים של חברת Warthog כוללים…