מוצרי אל הרס - חידוש צנרת מים - תיקון ללא הרס

חידוש צנרת ללא הרס או שיקום צנרת מים וביוב ללא הרס הינו אחד התחומים המתפתחים והחשובים בשוק הישראלי. תיקון צנרת ללא הרס וחידוש צנרות בשיטה זו חוסך נזק סביבתי, זמן ועלויות רבות

שלוש השיטות העיקריות והמתקדמות ביותר לחידוש צנרות ללא חפירה הן:
"שירוול" קווים שלמים בעזרת שרוול צנרת, תיקוני צנרות ביוב מקומיים "פאצ'ים" מתקשחים( פאצ' לצנרת ), ותיקוני צנרות מים וביוב מקומיים "קוויק לוק".
חברתנו נותנת מענה לאותם מקרים בעזרת המכשירים המתקדמים בעולם ביבוא אישי ואחריות מלאה.
את מגוון המכשירים תוכלו למצוא באתר כולל שירוול תיקון מקומי ועוד שירותים מקצועייים בעזרת המיכשור המתקדם שלנו.

תיקון צנרת ללא חפירה - צריכים מידע נוסף ממומחים בתחום? צרו קשר עם היועצים שלנו ב 03-6818892  

מידע מורחב על תיקון צנרת אל הרס

לוגו יצרן

QuickLock
שיטת התיקון המקומי - QuickLock

מערכת ייחודית זו, הרשומה כפטנט עולמי, מאפשרת ביצוע תיקוני צנרת מקומיים ("פאצ'ים") - ללא חפירה - במהירות ועמידות חסרת תקדים.
לוגו יצרן

חידוש צנרת
חידוש צנרות ללא חפירה- שירוול צנרת

"שירוול" צנרת, הינה אחת השיטות המתקדמות והמוצלחות ביותר לביצוע עבודות תיקון צנרת למרחקים ארוכים וחידוש צנרות שלמות ללא כל צורך…
לוגו יצרן

תיקון פאצ'
תיקון וחידוש צנרת ללא חפירה- שיטת הפאצ'ים (Patching)

שיטת התיקון המקומי ללא הרס המוכרת, המיושמת והמוכחת ביותר בשוק העולמי. שיטת הפאצ'ים (Patch) הינה שיטת תיקון צנרת פנימי, אשר…

חידוש צנרת מים בעזרת מכשור מתקדם לתיקון אל הרס

בעבר על כל פיצוץ או נזילת מים נדרש בעל המקצוע לשבור ולחפור לפני איתור מקור הבעיה.
כיום, בעזרת המכשירים המתקדמים והטכנולוגיה החדשנית לאיתור מדוייק של הכשלים ניתן להגיע למצב של תיקון צנרת ללא חפירה.
חידוש צנרת מים ללא הרס מאפשר לבעל המקצוע לצלם את הצנרת ולהגיע למצב של תיקון הבעיה מתחת לפני הקרקע. 
התהליך היעיל של איתור ותיקון ללא הרס חוסך זמן עבודה ותקופת שיפוצים ארוכה שגוררת אחריה גם הוצאות גבוהות בתיקון.
הצנרת נמצאת מתחת לרצפה שלנו או בתוך הקירות והיא פועלת באופן שקט עד אשר מתגלה בה בעיה. בעיות צנרת הן לרוב בעיות לא נעימות שכן הן עלולות להוביל לטפטופים, נזילות ולבסוף אף לעובש בקירות ולכן חשוב מאוד לטפל בהן בו ברגע שהן מתגלות. אמנם לא מדובר בפעולה פשוטה והיא דורשת מאתנו השקעה לא מועטה אך אין ספק כי זוהי פעולה משתלמת מאוד אשר יכולה להעלות גם את שוויה של הדירה שלנו. כמובן שהנקודה החשובה ביותר היא לחפש אחר בעל המקצוע הנכון שיבצע עבורנו חידוש צנרת ללא הרס.

מתי נבצע חידוש צנרת?

ישנם מקרים ספציפיים בהם מומלץ להתחיל תהליך של חידוש או תיקון צנרת ואלו הם:

  • מעבר דירה- הזמן הנכון ביותר להחליף את הצנרת הוא לפני מעבר דירה. במידה ואתם עוברים לדירה יד שנייה שהיא מעט ישנה חשוב מאוד להחליף את הצנרת טרם הכניסה אליה. צנרת ישנה עלולה להיות הרוסה או חלודה ולהשפיע באופן ישיר על טעם המים שלנו ועל איכותם.
  • שיפוץ- כל תהליך של שיפוץ הוא הזדמנות פז לעשות שינויים משמעותיים ועמוקים יותר. כאשר מדובר על החלפת צנרת אנו חוששים כיוון שאנו מבקשים לעשות תיקון ללא הרס ולכן דווקא השיפוץ מהווה הזדמנות לעשות שינוי ללא כל חשש.
  • נזילה או תקלה- כמובן שבכל מרה בו אנו חווים נזילות תמידיות או תקלות שונות בצנרת שלנו אין מנוס מלעבור את השינוי ולעשות החלפת צנרת שתחזיר לנו את שגרת החיים הרגילה שלנו. במקרים כאלה חשוב לבצע תיקון צנרת ללא הרס שיפגע לנו בבית.

צנרת חדשה לאיכות חיים

לצנרת הישנה ישנן השפעות משמעותיות על מהלך חיינו שכן הצנרת משפיעה על המים אותם אנו שותים במהלך היום אך היא עלולה להיות גם מקור לבעיות אחרות כמו נזילות, סתימות או פיצוצים שעלולים להשפיע גם על בריאותנו הנפשית שכן העיסוק בהם הינו מתיש ומעייף. לכן, בין אתם עוברים לדירה ישנה מעט ובין אם החלטתם על תהליך שיפוץ אל תשכחו להחליף גם את הצנרת על הדרך על מנת ליהנות משקט נפשי ללא תקלות, בעיות או נזילות.מתלבטים איזה פתרון מתאים לכם? צרו קשר 03-6818892