חידוש צנרת
חידוש צנרות ללא חפירה- שירוול צנרת

לוגו יצרן

"שירוול" צנרת, הינה אחת השיטות המתקדמות והמוצלחות ביותר לביצוע עבודות תיקון צנרת למרחקים ארוכים וחידוש צנרות שלמות ללא כל צורך בחפירה או הרס סביבתי כלשהו.

 

"שירוול" צנרת מתבצע על ידי החדרת שרוול מבד מיוחד, הספוג בדבק אפוקסי מותאם (בהתאם לתנאי העבודה) לתוך הצינור.
בכדי לוודא כי דבק האפוקסי נספג בצורה שווה על גבי השרוול כולו, יש להעביר אותו דרך שולחן רידוד מיוחד אשר מבצע את עבודה זו בצורה אוטומטית.

השרוול מוחדר לצינור דרך השוחה הקיימת, ובכך מונע את הצורך בעלויות סגירת כבישים, הרמת מדרכות, מרצפות, מדשאות או כל משטח אחר אשר הצינור הישן עובר תחתיו.
החדרת השרוול מתבצעת בעזרת תוף היפוך ייעודי, אשר דוחף את השרוול (והופך אותו) לתוך הצינור החדש. ישנם תופים לצנרת - תופי היפוך ייעודיים לכל מטרה, כאשר התופים לצנרת הגדולים ביותר מסוגלים לבצע עבודות שירוול רציפות של מעל ל200מ' גם בקטרים גדולים במיוחד.

מתלבטים? רוצים להתייעץ ולקבל מידע נוסף?   צרו קשר 03-6818892

חידוש צנרות ללא חפירה
ב.פ. פתרונות טכנולוגיים חידוש צנרות ללא חפירה - שרוול לצנרת ביוב

את השרוול ניתן להחדיר באופן רציף גם דרך שוחות, התפצלויות ואפילו במידה וישנם שינויי קטרים בצינור (בעבודה עם שרוול מיוחד לצורך זה), מה שמאפשר עבודה רציפה ומהירה בכל תנאי העבודה.

לאחר החדרת השרוול לתוך הצינור יש צורך בייבוש הדבק האפוקסי. קיימות מספר אלטרנטיבות לביצוע ייבוש זה, כאשר הפשוטה ביותר הינה ייבוש באמצעות מים רותחים המוחדרים לתוך השרוול ועוברים סירקולציה פנימית קבועה. שיטות נוספות הן החדרת קיטור בלחץ לתוך השרוול, או ייבוש באמצעות קרינת UV (דורש ציוד ייחודי).

לאחר המתנת זמן ייבוש הדבק (משתנה בהתאם לסוג הדבק המיושם, שיטת הייבוש ותנאי העבודה), חותכים את החיבור לתוף ההיפוך, חותכים אי אלו חלקים מהשרוול אשר עברו דרך שוחות או מחוץ לצינור והעבודה הושלמה!

הצינור החדש כעת יהיה עמיד יותר לכימיקלים, ללחצים חיצוניים ויאפשר זרימה חלקה יותר (ללא מחברים לכל אורכו).

 

שימו לב 

שירוול צנרת הינו תחום רחב ונרחב וקיימים מגוון ענק של דבקים ושרוולים בשוק העולמי. אין להתבלבל ולטעות שכל שרוול או דבק אפוקסי דומה לאחר!
וודאו כי הדבק אשר אתם עובדים עמו (או אשר מתקינים לכם) הינו דבק אפוקסי ולא סיליקט. דבק סיליקט אמנם זול יותר וקל יותר לשימוש, אך הוא גם מסוגל להתכווץ ולהתרחב בטמפרטורות קיצוניות, ולכן הוא פחות מומלץ לעבודות שירוול.

וודאו גם כי השרוול המשומש מתאים לעבודה הספציפית הנדרשת- ישנם סוגים שונים של שרוולים (PVC, בד, גמיש, מתרחב וכו'..) כמו גם עוביים שונים, חשוב מאוד להתאים את השרוול לאופי העבודה ולתנאי הצינור והשטח.

 

אנו בב.פ. פתרונות טכנולוגיים- טכנולוגיות אל הרס בעזרת רובוטים חותכים, מייבאים בבלעדיות את הדבקים, השרוולים והציוד הנלווה של 2 מבין החברות הגדולות והנחשבות באירופה לתחום זה - Brawoliner, גרמניה ו Sanikom, סלובניה.

מעבר לייבוא המוצרים השונים, ומכיוון ותחום השירוול הינו תחום אשר דורש הבנה מעמיקה וניסיון לא קטן, אנו מספקים גם תמיכה מלאה והדרכה מקצועית לרוכש ציוד שירוול מאיתנו, כולל הדרכה בשטח על ידי יצרן הציוד בארץ או בחו"ל. אנו גם החברה היחידה בארץ המחזיקה מלאי שוטף של דבקים ושורוולים מסוגים שונים.

 לפרטים נוספים על שיטת התיקון הייחודית צרו עמנו קשר באמצעות לשונית צור קשר 
, ניתן גם להיכנס לאתרי היצרנים:

http://www.sanikom.si/index.php/inliner-repair

http://www.brawoliner.com/en.html

 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך