מידע מקצועי

באזור זה תוכלו למצוא כתבות ומאמרים מקצועיים הקשורים לתחומי ה"אל הרס" הפתוחים להנאתכם ובשבילכם. תהנו!

מצלמות צנרת לאיתור וטיפולים בכשלים בצנרת

הטכנולוגיה בשירות האינסטלטורים. מצלמות צנרת לאיתור וטיפולים בכשלים בצנרת לטיפול בכשלי הצנרת ביעילות וללא הרס ממיותר.

סוגי הרובוטים לתיקון צנרת אל הרס

חברתנו משווקת מגוון פתרונות לתיקון צנרת אל הרס, כאלו שיתנו לכם כאנשי מקצוע מענה לבעיות של איתור ותיקון הרס צנרת ללא הרס.מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצרים והמפרט? צרו קשר ונשמח לייעץ לכם בבחירה המתאימה לצרכים שלכם.

בדיקת אטימות צנרת ובדיקות צנרת

בקווי הביוב המשתרעים במרחב העירוני מתרחשות לעיתים חסימות וסתימות קריטיות המשבשות את הפעילות השוטפת בעיר. בדיקת אטימות צנרתאשר מתבצעת על ידי שימוש בציוד מתקדם, תחסוך לנו זמן רב ותאפשר לעלות על התקלה ולהתגבר עליה במהירות וללא צורך בשבירת קירות או הרמת מרצפות.

צילום צנרת ואיתור חסימות בעזרת רובוט לצילום צנרת

רובוט לצילום צנרת מסייע לאיתרו חסימות וסתימות במערכות ביוב עירוניות. במערכות הביוב נסחפים עם השנים עצמים כמו עלים, משקעי בטון, עצים ועוד חפצים אשר עלולים לגרום לסתימות צנרת קריטיות ושיבוש פעילות היום יום של התושבים.חברות מקצועיות אשר מטפלות בתקלות מסוג זה מחזיקות במכשור זה ויודעות כיצד להפעיל אותו ולנצל אותו לפתרון נכון ומהיר של תקלות.

מכירת מצלמות ביוב לאינסטלטורים ובעלי מקצוע בתחום

מצלמות ביוב הן כלי טכנולוגי מהשורה הראשונה והן נועדו על מנת לאתר תקלות שונות אשר מתרחשות במערכת הביוב הביתית, העירונית או בבית העסק שלכם. תקלות כאלו אינן נדירות והן קורות כמעט בכל יום, כל שכן כאשר מדובר על עסק שתבסס על מערכות אלו וכל תקלה עלולה לגרום להפסדים כספיים והשבתה של העסק לזמן ארוך. איך נדע ממי לקנות את הציוד? כאשר אנו מעוניינים בציוד מסוג מסוים, כדאי לברר מי הן החברות אשר שולטות בשוק. את זאת ניתן לגלות על ידי היצמדות למספר כללים.  

מצלמות ביוב - איך מאתרים בעיות בצנרת ללא הרס

מערכת הביוב מתוכננת כך שהיא תוכל להכיל כמות ממוצעת של שפכים מבלי שהיא תעלה על גדותיה, תיסתם או תגרום לבעיות שונות בבית. מהם הגורמים העיקריים לסתימה בביוב ואיך אפשר לפתוח את הסתימה לבד? היכנסו לקרוא.

החלפת צנרת בלי כל נזק חיצוני

לא נעים לראות ביוב סתום שריח רע נודף ממנו, אך לפעמים אין ברירה אלא להחליף את הצנרת בצנרת אחרת. בעבר, היה צורך לחסום את הכבישים, לחפור בורות רבים, לנתק את הדיירים מאספקת המים במשך שעות ארוכות ולהוציא את הצנרת הישנה באמצעות כלים אימתניים המיודעים לכך. היום, למרבה המזל, הטכנולוגיה מאפשרת לנו להתגבר על מכשולים ולשכלל את הביצועים. מבין הטכנולוגיות המתקדמות- אחת החשובות והמוכחות הינה "שירוול צנרת".  

בלונים לבדיקת אטימת צנרת וחסימת צינורות באמצעות בלונים לביוב

כמו כל מערכת תשתית, גם צינורות הביוב עלולים להתקלקל ויש לדאוג לתקינותם באופן שוטף. מקרי חירום כמו סתימות, מצריכים שימוש מיידי במכונת שאיבה מיוחדת, הנקראת ביובית, לעיתים בתוספת של הפעלת לחץ מים גבוה. אך גם כאשר אין בעיה של חסימה- עדיין ייתכנו תקלות שונות במערכת, המצריכות תיקונים בשיטות שונות. צינורות ביוב הינם תשתית שוקקת חיים, לכן בדיקות חוזרות ונשנות וכן שיקום המערכת בדרכים ייחודיות ואפקטיביות, מאפשרות את המשך פעולתה ללא תקלות.

משאית ביוב- קומפקטיות עם משאבת לחץ מים

הביוב הינו תשתית המורכבת מצינורות, שתפקידם לבצע ניקוז של שפכים. במידה וישנה סתימה במערכות הביוב, הדבר עלול להוביל לנזקים כבדים ולהצטברות של לכלוך ורפש. בין אם מדובר בבניין פרטי, או בעסק- הצורך לפתור תקלות ביוב הוא מיידי. בעיות מסוג זה לא רק מייצרות ריח רע, אלא עלולות להשליך על תקינותן של תשתיות אחרות בסביבה ועל בריאותנו. הפתרון המקובל כיום לפתיחת סתימות הוא ביובית, כאשר לרוב מדברים על משאית ביוב גדולה ומגושמת, המחוברת אל משאבת לחץ מים. הפתרון שאנו מציעים הוא קומפקטי ונגיש הרבה יותר, ביובית קומפקטית, בייבוא ישיר מהולנד, ועם יכולות שאיבה מתקדמות ויעילות במיוחד.

דיזות למכונות פריצה ושטיפה בהתאמה אישית

תשאלו את כל מי שעבד אי פעם עם מכונת פריצה ושטיפה (או ביובית) בלחץ מים גבוה- מה החלק החשוב ביותר במערכת שלך? סביר להניח שהתשובה תהיה זהה אצל כולם- הדיזה.

חידוש שרוולים לצנרת שלמות ללא חפירה

התיישנות של צנרות הינה אחת התופעות השכיחות והנפוצות בתחום. תופעות הלווי אשר עלולות לצוץ בעת החלפת חפירת הצנרת הקיימת והחלפתה בצנרת חדשה כוללות שבירת מרצפות והרס הגינה באם מדובר בבתים פרטיים או בניינים וסגירת ושבירת כבישים, מדרכות או שטחים שלמים באם מדובר בצנרת עירונית. לא חושבים שהגיע הזמן להתקדם לשיטה קצת יותר מתקדמת?

תיקון צנרות ביוב ומים ללא חפירה

בעבר, בכדי לטפל בבעיות בצנרת כגון פיצוצים, שקיעות ונזקי שורשים היה צורך בפינוי הריצוף כולו וחפירה של הקרקע על מנת לחשוף את מוקד הבעיה. כיום, תודות לטכנולוגיות האל הרס המתקדמות, ניתן לבצע תיקונים מתקדמים ולטפל בבעיה באופן יסודי מבלי לפגוע במאום בצנרת הקיימת. באופן זה נחסכים זמן, טרחה וכספים רבים.

צילום קווי ביוב

כל בעל מקצוע יודע כי סתימה או נזילת ביוב גורמת למפגע סביבתי מאד לא נעים, אשר ביכולתו להשבית את אורח החיים השוטף. הצפת שפכים, ריחות בעייתיים וקושי בניהול חיים תקינים לאור הבעיה מהווים מטרד סביבתי משמעותי ופוגעים באיכות החיים של הסביבה האנושית – בין אם מדובר בסביבה פרטית ובין אם מדובר באזור ציבורי. על מנת להעניק את הטיפול המתאים חשוב לאתר בדיוק את מהות המפגע. פעולה זו מתבצעת באמצעות מכשור מתקדם.

מערכות פריצה בלחץ מים גבוה - מכשיר לפתיחת סתימות ביוב

מערכות פריצה ושטיפה בלחץ מים גבוה  סתימה בביוב הינה חוויה מאוד לא נעימה הפוגעת משמעותית באיכות החיים של תושבי המקום. בין אם מדובר בסתימת קו ביוב ביתי או עירוני, סתימות הביוב גורמות לאי נעימות, מסכנות את בריאות הדיירים ופוגעות בתפקוד השוטף. יחד עם זאת, לא מדובר בתקרית נדירה. באמצעות מערכות הפריצה הפועלות על לחץ מים גבוה של ב.פ. פתרונות טכנולוגיים, יכולים בעלי מקצוע ליהנות מעבודה איכותית, יעילה ומקצועית בתוך זמן קצר.

טכנולוגיות אל הרס לצנרות מים וביוב

הגדרה טכנולוגיות אל הרס מעניקות את האפשרות לאבחן מערכת ביוב או מים ולבצע בה תיקונים משמעותיים מבלי לפגוע במערכת עצמה, ללא הרס סביבתי וקידוח מכל סוג.

רובוט לחיתוך בטון - צילום ותיקון צנרת

רובוט לחיתוך בטון, צילום ותיקון צנרת הינם ההמצאה האחרונה בתחום האינסטלציה. תודות לרובוטים המתקדמים יכולה ב.פ. פתרונות טכנולוגיים להציע לאינסטלטורים ואנשי מקצוע בכל רחבי הארץ פתרון בעיות במערכות ביוב בתוך זמן קצר, ביצוע עבודה מדויקת ברמת הפרט הקטן ושמירה על איכות החיים של הסביבה האנושית במקום מבלי לפגוע במערכות השונות.