בלונים לבדיקת אטימת צנרת וחסימת צינורות באמצעות בלונים לביוב

פקקים ("בלונים") לביוב- סוגים שונים למטרות שונות

חלק עיקרי מכלי העבודה המיועדים לצנרת הביוב, הם פקקים הנקראים גם בלוני ביוב. בלונים אלה עשויים מגומי ומטרתם לסייע במגוון פעולות הנעשות במערכת הצינורות הסבוכה, בין אם לצרכי בדיקה, שיקום המערכת או תיקונים שוטפים.
ישנן שלוש סיבות עיקריות לשימוש בפקקים בצנרת הביוב:

 1. בלונים לבדיקת אטימת צנרת- כאשר מעוניינים לבדוק את האטימות בחלק מסוים ממערכת הצינורות. הפעולה נעשית תוך חסימה של הצינור באמצעות הפקק המתנפח, ה"בלון"- על מנת לאפשר התמקדות רק בחלק מהצינור באופן ממוקד.
 2. בלונים לחסימת ביוב- כשמם כן הם, מיועדים על מנת לחסום באופן זמני חלק מן הצנרת, לרוב בשביל לבצע תיקונים בחלק זה אשר נפגע.
 3. שיקום צנרת ללא חפירה- שיטה ייחודית ומתקדמת, המונעת פגיעה בסביבה- תיקון צינורות באמצעות הדבקת פאצ'ים (טלאים) על גבי הצינור הפגום, שיטת תיקון מתקדמת זו נעזרת בבלוני ביוב מיוחדים ("פאקרים" בשם המקצועי) המסייעים בפעולת        הקיבוע של הטלאי.

אנו מייצגים באופן בלעדי 3 חברות אירופאיות אשר מייצרות מגוון פתרונות לצרכים השונים של מערכות ביוב מכל הסוגים- בין אם אלו בלונים לחסימת ביוב, כאלו המיועדים לשיקום או לבדיקת אטימות- כולם יכולים לשמש למערכות ביוב סבוכות וארוכות, בקטרים משתנים, וכל זה תוך הקניית עמידות גבוהה לצינור המשוקם. בנוסף, מכיוון ופקקי ביוב מכל הסוגים הינם דבר אשר לרוב נדרש במיידי, חברתנו מחזיקה מלאי ענק של פקקים מכל הסוגים ובכל המידות, בכדי לאפשר לכם פתרון זמין מתי שתזדקקו לו.

שילוב של טכנולוגיות מתקדמות המאפשר מתן פתרונות חדשניים לאטימת צנרת ולתיקון צינורות ביוב

השימוש בבלוני ביוב, לכל מטרה שהיא, חייב להתבצע תוך נקיטת כל אמצעי הבטיחות- וב"שילוב כוחות" עם מכשור מתקדם, המאפשר את התיקון או בדיקת בצנרת, באופן הזהיר והיעיל ביותר שיש. בלונים לביצוע תיקונים (פאקרים) למשל, כמו כל סוג של בלונים לביוב, חייבים לפעול במקביל לשימוש במצלמות דחיפה, רובוטים, וחומרי שיקום צנרת העשויים מחומרי גלם משובחים. באופן כזה, הצינור המחודש, לאחר פעולת התיקון שנעשתה בו- יהיה אף יותר חזק ועמיד מאשר הצינור המקורי, בטרם תחילת העבודות במקום. תשומת הלב לבטיחות ועבודות ביוב על פי כל התקנים המחמירים ביותר, מבטיחה תוצאות מיטביות, המחזיקות מעמד לשנים רבות.