חידוש שרוולים לצנרת שלמות ללא חפירה

מה זה חידוש צנרת בעזרת שרוול צנרת ביוב?

חידוש (או "שירוול") צנרות ללא חפירה הינה שיטה מתקדמת ומוכחת לטיפול בבעיות התיישנות צנרות, קריסת צנרות וחדירת שורשים מרובים לצנרת, חידוש צנרת ללא חפירה או הרס נלווה כלשהו. שיטה השרוול כוללת החדרת גליל בד ייחודי לתוך הצנרת הקיימת בעזרת תוף היפוך מתקדם ובעזרת תופים לצנרת. צינור הבד ספוג בתערובת דבקים מתקשחים אשר הופכים את אותו לצנרת עצמאית המולבשת בתוך הצנרת הקודמת. לאחר זמן הייבוש של הדבק (משתנה לפי סוג הדבק ותנאי העבודה) חותכים את קצוות הצינור המשרוול, כעת ניתן לחזור לעבודה כרגיל עם הצינור החדש.

למה לחדש ולא להחליף?

צנרת המחודשת בשיטה זו הינה עמידה יותר מרוב סוגי הצנרות הקיימות, הן לחומצות המסוכנות אשר עלולות להמצא בשופכין והן לעומס משקלים גדולים. כמו-כן, חידוש הצנרת בעזרת שרוולים לצנרת חוסך עלויות זמן והרס רבות אשר מלוות את תהליך החלפת הצנרת כולה.

כיום קיימים גם שרוולים לצנרת אשר מסוגלים לבצע מעבר בין קטרים שונים בצנרת וגם זוויות. בנוסף, ניתן לקצר ולשפר את תהליך ייבוש הדבק במהלך העבודה על ידי הזרמת מים חמים לתוך הצינור המשרוול בעזרת בוילר מיוחד.

חידוש צנרת ללא חפירה בטכנולוגיה מתקדמת

חידוש צנרת ללא חפירה מאפשרת לצוותים המטפלים בשטח לאתר את מקור הבעיה ולטפל בבעיה נקודתית ללא חפירה. היכולת להשחיל רובוטים לתוך הצנרות ומערכות צילום לתוך הביוב נותנת תמונה מלאה בשטח של מקור הבעיה.
אם בעבר כדי לטפל בבעיות צנרת או פיצוצי צנרת היה צורך בחפירות מסיביות בשטח הכשל עד למציאת הבעיה, כיום בעזרת ציוד צילום צנרת מתקדם הבעיה נפתרת בחסכון בעלויות ובזמן עבודה.

לפרטים נוספים על המערכות השונות ועל שיטת חידוש הצנרת ללא חפירה צרו קשר עם נציגי ב.פ. פתרונות טכנולוגיים- טכנולוגיות אל הרס, נשמח לעזור.

בהצלחה!

צוות ב.פ. פתרונות טכנולוגיים- טכנולוגיות אל הרס