מערכות פריצה בלחץ מים גבוה - מכשיר לפתיחת סתימות ביוב

שירותים מתקדמים בתחום פריצת מערכות ביוב בעזרת מכשיר לפתיחת סתימות ביוב

חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מייבאת את המכשור המתקדם ביותר בתחום פריצת מערכות ביוב בלחץ מים גבוה. החברה מייבאת מגוון רחב של מוצרים, המאפשר לאנשי המקצוע להעניק ללקוחותיהם שירות מותאם אישית. בב.פ. פתרונות טכנולוגיים ניתן למצוא מערכות מתקדמות ומכשור רב עוצמה אשר ביכולתו להתמודד עם כל תקלה בכל היקף שהוא.

חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מתמחה בייבוא ציוד מתקדם ואיכותי המאפשר לבעל המקצוע להעניק פתרון ייעודי לכל לקוח מכל מגזר: החל מהמגזר הפרטי ועד למגזרים המוסדי, הציבורי והתעשייתי.

שימוש בציוד מקצועי

באמצעות מכשור מתקדם יכול בעל המקצוע לתת את הטיפול המדויק ללקוחותיו. לאחר אבחון מדויק ומקצועי של הבעיה, מוחדר צינור לחץ מיוחד שמטרתו היא התמודדות עם סתימות ביוב בעייתיות ומורכבות במיוחד. בעיות אלו אינן נפתרות באמצעות ציוד פשוט ומצריכות עוצמה רבה. עוצמה זו מושגת באמצעות לחץ מים גבוה ביותר ומכשור מתקדם העמיד גם בפני בעיות קשות במיוחד ובעזרת מכשיר לפתיחת סתימות ביוב.

לקצה צינור הלחץ על בעל המקצוע להתקין דיזות לצנרת, בהתאם לאופי הסתימה או כח השטיפה הדרוש. דיזות אלו הן חלק אינטגרלי וחשוב מאוד בתפקוד המערכת עצמה, התאמת דיזה נכונה ואיכותית לאופי העבודה ויכולות מערכת הפריצה מהווה את ההבדל בין ביצוע עבודה מקצועית לכישלון בעבודה. ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מעניקה שירות ייעוץ והתאמת דיזה ייחודית לכל סוג עבודה ומערכת, ובכך מבטיחה שעבודתכם תתבצע בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

הדיזות המיובאות על ידי חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מיוצרות בשוויץ, על ידי אחת החברות המובילות והאיכותיות בתחום, ENZ nozzles.

את הפעלת הלחץ רצוי להפעיל בשעות היום על מנת להשיג ראות מרבית ולהבטיח תוצאת ניקוי ופתיחת הסתימה בצורה המקצועית והאמינה ביותר בעזרת מכשיר לפתיחת סתימות ביוב , אשר תשרת את התושבים במקום למשך טווח זמן ארוך יותר.

חברתנו הינה החברה המובילה בתחום טכנולוגיות האל הרס לצנרות מים ושפכים.כיום "ב.פ. פתרונות טכנולוגיים- טכנולוגיות אל הרס" הינה רבת השפעה בענף תשתיות המים והשפכים ומובילה את תחום ה"אל הרס" בישראל. החברה מתגאה בהחדרת השימוש במערכות ברמה הגבוהה ביותר אל גופים וחברות, אנשים פרטיים ואנשי מקצוע במגוון ענפים.
באתר תוכלו למצור מגוון מוצרים כמו : מכשיר לפתיחת סתימות ביוב ושאר האביזרים הטכנולוגים לטיפול בבעיות צנרת ללא צורך להרוס את המבנה.


מעבר לקטלוג מוצרי מערכות פריצה בלחץ מים גבוה