משאית ביוב- קומפקטיות עם משאבת לחץ מים

מדוע ישנה חשיבות לגודל של ביובית והאם זה משליך על יכולותיה?

משאית ביוב רגילה היא לרוב ענקית, והשימוש בה מותנה בקבלת רישיון נהיגה מיוחד. לביובית כזו אין יכולת להתנייע בקלות בתוך דרכים עירוניות ובסמטאות, לכן אינה רלוונטית עבור הרבה עסקים שממוקמים באזורים כאלה- וסתימה במערכת הביוב עלולה להשבית עסק לכמה ימים. במידה והתיקון נעשה על ידי אינסטלטור, רק בגלל שביובית לא יכולה להידחק למקום- מדובר בפשרה כיוון שפעולת האינסטלטור, מקצוען ככל שיהיה- לעולם לא תשתווה לאפקטיביות של הביובית.

כיצד אם כך ניתן לפתור תקלות ביוב במקומות שביובית גדולה לא יכולה להגיע אליהם?

במקום משאית מגושמת- מכונות קומפקטיות ואפקטיביות עם משאבת לחץ מים גבוה
אנו מייבאים ומוכרים באופן בלעדי מערכות שטיפה, פריצה ו\או שאיבה שניתן להתקין בקלות על גבי עגלה נגררת או בתוך רכב מסחרי, מה שמייתר את הצורך ברישיון מיוחד לנהג הרכב, לעומת משאית ביוב. המכונות שלנו פועלות באמצעות משאבת לחץ מים גבוה, וחלקן משולבות עם שאיבה- כך שפתיחת הסתימה בביוב מתבצעת בצורה הטובה ביותר ובהתאם לצרכים הספציפיים במקום. גודלן הקומפקטי ועיצובן החכם של המכונות מאפשר שימוש במגוון סביבות עבודה, ובכך הן מאפשרות פתרון חכם ואפקטיבי במיוחד לכל הצרכים.

מתי מומלץ להזמין שירותי ביובית קומפקטיים?

לא חייבים להמתין עד לתקלה ברורה במערכת הביוב- מומלץ להשתמש בשירות של ניקוי מערכות הביוב גם באופן שוטף- קל יותר למנוע בעיה, מאשר לטפל בה בשלב שבו היא גדולה ומאתגרת יותר. סתימות עלולות להיווצר מהר מאוד- למשל בבתים פרטיים, כאשר זורקים לאסלה מוצרים שאינם מיועדים לשם, כמו מגבונים לחים או תחבושות היגייניות. אבל ביוב עלול להינזק גם בצורה איטית שפחות ניכרת לעין, בשל הצטברות של שמנים, חול וחומרים אחרים. היכולת להשתמש במכונה ייעודית לנזק הספציפי שנגרם בביוב, ולהתאים פתרון יעיל במיוחד- יסייע לשמירה על תקינות מערכת הביוב לאורך זמן.