סוגי הרובוטים לתיקון צנרת אל הרס

בעיה בצנרת המים הנה בעיה שכיחה גם בעיר, גם במושב, גם ברחוב הציבורי וגם בבתים פרטיים. כאשר יש תקלה בצנרת יש צורך לקרוא לאינסטלטור, אולם במקרים מסוימים יש צורך במכשול מתקדם ומשוכלל על מנת לפתור את הבעיות ולכן אינסטלטור המספק שירותי תיקון ביתיים לא תמיד יוכל לטפל בבעיה שלכם. על מנת לטפל בתקלות גדולות יותר ולחסוך עלויות רבות של עבודה וכוח אדם, מרצפות/חומרי גלם אחרים שיהרסו במהלך תיקון הצנרת – כדאי להשתמש בציוד טכנולוגי מתקדם כמו מצלמת אינפרה אדום ורובוטים שונים הנחשבים לחוד החנית של תעשייה זו היום.

מה קורה במקרה של תקלה בצנרת שמתחת לבטון?

תקלות בצנרת יכולות להיות כל מיני דברים, החל מנזילה מאחד הצינורות שהיא התקלה הנפוצה ביותר ועד לליקויים שונים באזור השפיכה של המים, עלייה של ריחות רעים מהכיור/מקלחת או מהביוב השכונתי ועוד. תקלה אחת מאלה יכולה להיות מקרה מאוד לא נעים ולכן יש צורך באינסטלטור מקצועי בעל רובוט לחיתוך בטון ותיקון צנרת וזאת על מנת לבצע את העבודה בצורה נקיה, ללא נזקים לסביבה או לרכוש ועם כמה שפחות הוצאות ותקלות. כך למשל במידה והצנרת נמצאת מתחת לכביש/מדרכה הרובוט יבצע חיתוך מדויק של הבטון וזאת לאחר שרובוט אחר עם מצלמה מיוחדת יגלה לנו היכן הנקודה שבה קיימת התקלה. כך לא צריך לחתוך חלקים גדולים מהבטון וניתן לבצע עבודה מקצועית ונקודתית לפתרון התקלה במינימום זמן, מאמץ והוצאות.

מהם מוצרי אל הרס ואיך הם עוזרים לנו?

מוצרי אל הרס הנם מוצרים המתקדמים ברמתם הטכנולוגית ונחשבים לשם דבר בתעשיית האינסטלציה והמים. באמצעותם ניתן לאבחן, לחדש ולתקן את כל סוגי הצנרות הקיימות ואפילו מבלי שצריך לחפור ידנית/עם טרקטור ייעודי ומבלי להרוס או לפגוע בסביבה. באמצעות מכונות אלו ניתן לאתר במהירות וביעילות את נקודת התקלה, לבצע את עבודת החיתוך והתיקון במהירות ולכן הם גם חוסכים בזמן, כוח אדם ועלויות. חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים משווקת מורשית של מערכות אל הרס המיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם בענף זה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנת המוצרים.