טכנולוגיות אל הרס מתקדמות

הטכנולוגיות הישנות בתחום האינסטלציה הצריכו הרס טוטאלי של הקיר או הריצוף במטרה לאתר את מקור הבעיה. תודות לטכנולוגיות אל הרס מתקדמות מזהים מוצריה של חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים את הסיבה לסתימה ומאפשרים טיפול בבעיה ברמה המיידית, תוך שמירה על איכות החיים של תושבי המקום.

פתרונות מותאמים אישית

באמצעות מערכות הצילום המיובאות על ידי חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים ניתן לבצע אבחון מקיף ומדויק על מצבה הפנימי של הצנרת, מיפוי מערכת הביוב כולה ומתן מענה מקיף לצרכי בני הבית וכן התאמה אישית של פתרונות מתקדמים בהתאם לאופי הייחודי ואורח חיי החברה או הלקוח מקבלי השירות.

באמצעות ציוד מתקדם יכולים אנשי המקצוע לאתר את מקור הבעיה, לזהות את מיקומה המדויק ולהגיש את ממצאי העבודה כדו"ח ממוחשב במידת הצורך.

ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מייבאת לישראל רובוטים ייחודיים לצילום המאפשרים גישה גם לצינורות העירוניים הגדולים ביותר. הרובוטים הייעודיים לצילום כוללים מד שיפוע ומאפשרים להעיד באופן מדויק על זווית השיפוע של הצינורות בתוך המערכת מבלי לגרום להרס. מדידת שיפוע הצינור הינו רכיב קריטי בהגשת דו"ח אבחון לגופים השונים. בניגוד למצלמות רגילות יכולים הרובוטים לצילום להיכנס לקטרים גדולים יותר וכוללים כננת המאפשרת כניסה עד 500 מטרים!

מתלבטים? רוצים להתייעץ ולקבל מידע נוסף? צרו קשר 03-6818892


צילום קווי ביוב

ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מצלמות ביוב וצילום קווי ביוב בטכנולוגיות מתקדמות

הציוד החדשני בתחום

חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מייבאת את הציוד הטכנולוגי החדשני והמתקדם ביותר. הציוד כולל מצלמה המסתובבת ל- 360 מעלות, מצלמת זום, מד שיפוע ומכשור טכנולוגי מתקדם מחזית ציוד האינסטלציה. חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מעניקה שירותים אישיים ומקצועיים, תוך התאמת הפתרון האולטימטיבי לכל לקוח באשר הוא.

מערכות ה"אל הרס" הנמכרות על ידי חברת ב.פ. פתרונות טכנולוגיים מאפשרות לאנשי המקצוע לבצע טווח שירותים נרחב, הכולל- אבחון מצב הצנרת וגילוי מפגעים ובעיות, פריצת מפגעים, שטיפה ושאיבה לקוי ביוב, הסרת\חיתוך מפגעים מכל סוג, תיקון\חידוש הצנרת וגילוי ואיתור תשתיות ושוחות, כל זאת ללא צורך בחפירה או הרס סביבתי מכל סוג ובשיטות המתקדמות ביותר הקיימות בארץ ומחוצה לה.