מוצרי אל הרס - רובוטים חותכים לחיתוך וריסוק

סמרט כבל
חיתוך, ניקוי ופתיחת סתימות ללא-הרס

לוגו יצרן

"סמרט כבל"

הפתרון המהפכני שכבש את המדינה!

הסמרט כבל הינו כבל ייחודי המורכב מגיד מתכת מחושל ומגן פלסטיק עמיד.
את הכבל ניתן להניע בעזרת מקדחה חזקה ועל גבי קצו השני ניתן להלביש מגוון גדול של כלי חיתוך,
ריסוק,ליטוש, ניקוי ועוד לביצוע מגוון עבודות עצום.

 

את הסמרט כבל ניתן לרכוש במגוון אורכים : 5מ', 10מ', 15מ' ו20מ'

קיימים שני עוביים שונים:
סמרט כבל 8 מ"מ אשר מתאים לעבודה בקטרים קטנים ומרובי זוויות
וסמרט כבל 12 מ"מ אשר מתאים לעבודה בקטרים בינוניים-גדולים ומאפשר עבודה אגרסיבית וחזקה יותר

את צידו האחוריי של הכבל יש לחבר למקדחה חזקה המתאימה לעבודה בעומסים גבוהים ואשר כוללת קלאץ' בטיחות הניתן לוויסות- להגנה על המפעיל ועל הציוד.

בקצה הקדמי של הכבל ניתן לחבר מגוון עצום של כלי חיתוך, ניקוי, ליטוש ושיוף תוצרת PICOTE אשר מבעזרת ניתן לבצע מגוון עבודות עצום כגון: הסרת שורשים, ניקוי שומנים ומשקעים קשים, חיתוך בטון רך, חיתוך ברזל בצינור, הסרת חלודה וקורוזיה, ליטוש הצינור והכנה לפאצ'\ציפוי אפוקסי, פתיחת פאצ'ים\שרוולים ועוד!

הסמרט כבל שינה את פני השוק והוא מסוגל לבצע בקלות וביעילות עבודות אשר בעבר בוצעו על ידי מכשור יקר ומסיבי הרבה יותר כגון - ספירלות חשמליות, דיזות שורשים, מוטות אולוקון וכו.

צפייה בקטלוג הכלים הכולל אנא לחצו כאן ל(הקטלוג הינו קטלוג כולל של חברת פיקוט ולא כל הכלים בו מותאמים לעבודה עם הסמרט כבל)

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך

"סמרט כבל"- הכבל החכם שפותר את כל הבעיות!

ה"סמרט כבל" מורכב מכבל פלדה מלופף על גביו ניתן להלביש מגוון כלים ענק אשר מסוגלים לתת מענה מושלם ומקצועי כמעט לכל בעיה אשר עלולה להימצא בתוך הצינור: חיתוך שורשים, פתיחת סתימות קשות, פתיחת פאצ'ים (תיקוני פנים צנרת) , כרסום משקעים קשים, חיתוך ברגים, ניקוי שומנים ועוד!

הסמרט כבל מונע על ידי מקדחה חשמלית וניתן להתאימו כמעט לכל מקדחה מקצועית אשר קיימת בשוק, עם זאת חשוב לוודא שמשתמשים במקדחה לא דופקת ובעלת קלאץ' בטיחות אותו ניתן לכוון בהתאם לצרכי העבודה בכדי למנוע פגיעה במכשיר או במפעיל עקב הפעלה לא נכונה.

מחיר לסמרט כבל תלוי בעובי הכבל (קיימים מספר עוביים שונים בהתאם לסוג העבודה ולקטרים הנדרשים) ובאורך הנדרש, כמו גם באביזרים אשר נדרשים לביצוע העבודה, אבל בכל רמת אבזור ובכל אורך שלא יהיה, אין ספק שמדובר במכשיר משתלם ביותר אשר מסוגל לפתור בעיות שגם מכשירים מקבילים ויקרים הרבה יותר( כגון ספירלה חשמלית או מכונות לחץ מים) לא יצליחו לפתור!

בעת קניית סמרט כבל חשוב לוודא כי המכשיר שאתם רוכשים הינו מתוצרת אירופאית מקורית, הזהרו מחיקויים!